Vampires And Magic World RPG
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Vampires And Magic World RPG

Magic RPG Academy
 
ИндексИндекс  Последни снимкиПоследни снимки  ТърсенеТърсене  Регистрирайте сеРегистрирайте се  Вход  

 

 Езерото

Go down 
2 posters
АвторСъобщение
Selena Deschain
Админ,вампир новак,ученик - първи курс
Selena Deschain


Брой мнения : 14
Join date : 12.08.2010
Age : 27
Местожителство : навсякъде и по всяко време.

Езерото Empty
ПисанеЗаглавие: Езерото   Езерото EmptyЧет Авг 12, 2010 10:18 pm

Това е едно от любимите места на учениците от академията.
Езерото 495314b83aab2e0e4b9ac77801eb3d7e
Зад езерото се виждат гората и планините. Забелязва се и наблюдателната кула.
Върнете се в началото Go down
http://arcusacademy.vampire-legend.com
Коралайн Кълън

Коралайн Кълън


Брой мнения : 9
Join date : 12.08.2010
Age : 31
Местожителство : Лондон,Англия

Езерото Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Езерото   Езерото EmptyПет Авг 13, 2010 4:21 pm

Коралайн се разхождаше бавно облечена с бял потник,светлосини къси панталонки и лилави кецове.Косата й беше вързана на висока опашка,само бретона и беше пуснат.Беше много красиво наоколо.Природата.Всичко беше свежо.Тревата беше яркозелена,водата кристалносиня и много спокойна,вятърът беше лек и прохладен в топлия ден.Слънцето блестеше и се отразяваше във водата на езерото.Стигнах до брега на езерото и седнах на земята,докоснах водата,тя беше доста приятна.Хареса ми как ме успокояваше.Изправих се,бях застанала точно на края на брягчето.Разперих ръце,сякаш секи момент ще полетя и се наклоних напред,паднах във водата.Изплувах на повърхността и се огледах.Беше страхотно,гмурнах се отново,после отново изплувах.Легнах на повърхността на водата и затворих очи.Оставих слънцето да пече в лицето ми,макар че знаех,че няма как да хвана тен.Изведнъж обонянието ми се изостри,усещах чужда миризма.
Върнете се в началото Go down
 
Езерото
Върнете се в началото 
Страница 1 от 1

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
Vampires And Magic World RPG :: Академия "Midnight Sun" :: Двор-
Идете на: